Bachata Sambor Mery MASTER Matys InspiracjeWARSZTATY: Bachata Weekend MASTER 16-17.09.2017

    Kiedy: 16-17 wreześnia 2017
 O której: sobota 13:30-16:45
    Koszt: 110-130pln
Instruktorzy: Dominik Sambor i Marysia Kubik

ZAPISZ SIĘ! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Sambor & Mery przyjeżdżają już 
we wrześniu do Ambassady! :)

Warsztaty skierowane są do prawdziwych wyjadaczy 
Bachatowych na poziomie MASTER!


Aż 6 godzin Warsztatów!
ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

!!! ILOŚĆ MIEJSC LIMITOWANA !!!
Dbamy o proporcje damsko-męskie!

 

-----------------------
PLAN WARSZTATÓW:

Sobota godz. 13:30 - 16:45
Niedziela godz. 13:30 - 16:45

 

Pierwsza godzina będzie poświęcone figurkom, możliwościom w tańcu, nowym rozwiązaniom jednego ruchu, emocjom, technice i tworzeniu tańca jako sztuki w każdym z Was.

 

Druga godzina to ćwiczenia na interakcję w parze.
Tutaj damy ponieść się wyobraźni.
Niedotyk, niekonczenie figurek, kontakt-impro, socjal, interpretacja muzyki, wskazówki jak prowadzić, jak dać się prowadzić, jak tańczyć doceniać się w tańcu, jak stworzyć banke, z której nie chce się wyjść. 

 

Kulminacją jest trzecia godzina uwieńczona figurką z serii Bachata chill vibes, pokazaną w wyjątkowy sposób zawierający wszystkie uwagi z poprzednich godzin i przekazanie Wam sposobów na stworzenie jej na nowo ze swojego serca, aby każdy taniec był dla Was prywatnym spektaklem.

Na koniec pół godziny praktisu na ochloniecie i podsumowanie z indywidualnymi wskazówkami. 

 

-----------------------
POZIOM WARSZTATÓW
MASTER dla prawdziwych wyjadaczy! :D

 

-----------------------
ZAPISY:
Należy wysłać zgłoszenie na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz uiścić zapłatę, w przeciągu 3 dni od zapisu :)

 

-----------------------
CENNIK:
1) !!! PROMO !!!
przy płatności do dnia 04.09.2017:
- za 2 dni (7 godzin) = 110 pln

2) Przy płatności w terminie do 11.09.2017:
- za 2 dni (7 godzin) = 120 pln

2) Przy płatności w terminie od 12.09.2017:
- za 2 dni (7 godzin) = 130 pln

 

WPŁATY:
W recepcji Ambassady Tańca.
Konto: MATYS 39 2490 0005 0000 4000 1097 8478
Tytuł wpłaty: "MiS".

 

-----------------------
REGULAMIN:
- jeśli robisz przelew w ostatnim dniu ceny promo,
to podeślij potwierdzenie wpłaty na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób
(z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby

zastępującej - najpóźniej na 48h przed warsztatami)
- warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości 15 osób 
- jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty

na 3 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób


-----------------------
INSTRUKTORZY:
Z zaprzyjaźnionej (super) szkoły w Krakowie -> Loftodance.pl

 

MERY (Marysia Kubik):
Swoją przygodę z ruchem zaczęła od tańca towarzyskiego. Później przyszedł czas na Jazz i Hip Hop. Szkoliła się w krakowskich Szkołach: Shock Mode, Jazz Dance Center oraz w teatrze Tańca DF. Ukończyła Studium Choreograficzno - Instruktorskie z Dziedziny Tańca Jazzowego. Pracowała jako tancerka w grupie bodypaintingowej TAMTAMITUTU oraz jako instruktorka w Akademii Tańca Shock Mode. Od 5 lat zajmuje się tańcami karaibskimi. Zaczynała od salsy Kubańskiej ale jej prawdziwą miłością stała się Bachata.

 

SAMBOR (Dominik Sambor):
Jest instruktorem krakowskiej szkoły Loftodance. Kilka lat temu Bachata stała się dla niego najważniejsza i postanowił się jej poświęcić. Od tego momentu większość swojego czasu spędza na parkiecie rozwijając swoje umiejętności ruchowe. Dla niego ten taniec nie ma granic: uczy bazy a potem uświadamia kursantom, że każdy może kreować swój własny styl. Oprócz techniki, skupia się na emocjach w tańcu, sposobie dotyku, przepływie energii między partnerami, wyrazie scenicznym i na relacji jaka się tworzy w parze. Kreatywnie patrzy na ruch i ciągle szuka nowych rozwiązań ruchowych. Sambor prowadzi również z zajęcia z izolacji ciała.

 

NASZA BACHATA:
Uczymy bachaty 3-4h dziennie, zarażając naszą pasją wszystkich doookoła. W weekendy prowadzimy regularne warsztaty w różnych miastach (najczęściej Warszawa , Radomsko, Opole, Wrocław, Tarnów, Zakopane, Katowice) i przede wszystkim stawiamy na rozwój.

Inwestujemy w lekcje prywatne u najlepszych i w zajęcia festiwalowe, ciągle szukając inspiracji . Kilka razy w roku odwiedzamy Hiszpanie w pogoni za kształceniem się u najlepszych.

Zdobyliśmy certyfikaty od naszych absolutnych Mistrzów - Daniela i Desiree oraz Korke i Judith. Sięgamy tez do innych technik tańca aby nasz taniec mógł być coraz ciekawszy ale jednak to bachata pochłania nasze życie.

Dla nas bachata to taniec bardzo gęsty, zmysłowy, taki który pozwala przekroczyć obowiązujące na co dzień konwencje społeczne. To także taniec bardzo uczuciowy i czuły, który buduje poczucie bliskości i porozumienie bez słów. Relacja pomiędzy partnerami jest w nim nadrzędna w stosunku do skomplikowanych kroczków i figur.
To dobry początek przygody tanecznej, a taniec nieskomplikowany rytmicznie i zarazem pełen energii i zmysłowości. Dla tych, którzy pierwsze kroki taneczne mają już dawno za sobą, proponujemy zajęcia bachaty z elementami kontakt-improwizacji, które pozwolą każdemu partnerowi zaznać przyjemności prowadzenia pomysłowej partnerki, a każdej partnerce zabłysnąć na parkiecie.

 

-----------------------
www.matys.pl