Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się niedawno, około trzech lat temu. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć, było to moje skryte marzenie, a wybór stylu tańca - salsy był czystym przypadkiem. Nie do końca wiedziałam, co to za taniec. Ten przypadek okazał się moją wielką miłością od chwili usłyszenia muzyki i postawienia pierwszych kroków.
Od tego momentu w moich żyłach zamiast krwi, płynie rytm kubańskich utworów. Pachanga, salsa, cha-cha, mambo to są dźwięki i radość, którą chciałabym się z wami podzielić.Swoją przygodę z salsą rozpoczęłam u Jacentego i Mariki, a dalszych szlifów dokonałam przy pomocy wspaniałych instruktorów Anny Chagowskiej, Sandry Guzek i wielu innych.
Obecnie cały czas uczę się i doskonalę ten styl biorąc udział w licznych zajęciach oraz warsztatach, a także uczestniczę w festiwalach i kongresach salsowych, ucząc się tym samym od najlepszych tancerzy i instruktorów takich jak: Eddie Torres, Franklin Diaz, Juan Matos, Adolfo Indacochea czy Mouaze Konate.
Inspiracją są dla mnie niezwykłe tancerki światowej sceny salsowej takie jak: Tania Cannarsa, Karel Flores, Shani Talmor czy Anna Chagowska. Oprócz salsy, aktualnie studiuję pedagogikę specjalną w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz interesuję się psychologią.