Swoją przygodę z salsą rozpoczęła w 2013r. Zakochała się w tym pełnym życia i energicznym tańcu przychodząc na imprezy salsowe, na początku żeby móc podziwiać pary tańczące na parkiecie i dla towarzystwa, w końcu jak raz dała się wyciągnąć na parkiet, tak do tej pory trudno jej z niego zejść :) Od października rozwijała swoje umiejętności taneczne m.in. na zajęciach u Ani Chagowskiej. 

Czerpie ogromną radość z tańca, uwielbia możliwość wyrażania siebie i dzielenia się emocjami, a także czas spędzony ze wspaniałymi ludźmi! Interesuje ją praca z ciałem, w tańcu ceni sobie naturalność ruchu, kobiecość oraz świadomość własnego ciała. Fascynuje ją także możliwość ciągłego rozwoju. Jak na razie ma za sobą festiwal Bachaturo i 10. edycję El Sol Warsaw Salsa Festival, ale już nie może się doczekać wzięcia udziału w kolejnych festiwalach! 

Jako dziecko uczestniczyła w zajęciach z tańca towarzyskiego, jazzu, dancehallu czy hip-hopu.  Obecnie próbuje swoich sił także w innych stylach tanecznych jak kizomba, bachata oraz zouk, którego bakcyla od razu połknęła ;)